در واقع پودر گوجه 1401 خشک یکی از همه کاره ترین و مفیدترین محصولات غذایی کم آب روی کره زمین است.

مشتریان ما بارها و بارها به ما گفته اند که پودر گوجه فرنگی ماده مخفی بسیاری از دستور العمل های مورد علاقه آنها است.

در واقع، ما متوجه شده‌ایم که تقریباً هر دستور غذایی که به گوجه‌فرنگی تازه یا کنسرو شده نیاز دارد، می‌تواند با اضافه کردن پودر گوجه‌فرنگی خشک‌شده ما غنی‌سازی شود.

در وبلاگ قبلی هارمونی هاوس، چگونه می توان طعم گوجه فرنگی تازه را حتی در مرده زمستان به دست آورد، برخی از کاربردهای مورد علاقه خود از پودر گوجه فرنگی را به اشتراک گذاشتیم. از آن زمان ما نکاتی را از طرفداران وفادار خود در پودر گوجه فرنگی جمع آوری کرده ایم و آنها را در اینجا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت!

هرگز یک قوطی رب گوجه فرنگی را هدر ندهید؛ یک قوطی 6 اونس رب گوجه فرنگی را با مخلوط کردن: 1/4 فنجان پودر گوجه فرنگی، 1/4 فنجان آب داغ و نمک به دلخواه جایگزین کنید (حداقل 1/4 قاشق چایخوری).

در اینجا دستور العمل های سریع و آسان برای جایگزینی پودر گوجه فرنگی به جای دیگر محصولات کنسرو شده گوجه فرنگی آورده شده است:

یک قوطی 8 اونس سس گوجه فرنگی را با مخلوط کردن: 1/4 فنجان پودر گوجه فرنگی، 1/2 فنجان آب داغ و نمک به مزه (حداقل 1/4 قاشق چایخوری) جایگزین کنید.

یک قوطی 16 اونسی گوجه فرنگی خرد شده را با مخلوط کردن: 1/4 فنجان پودر گوجه فرنگی، 3/4 فنجان آب داغ و نمک به دلخواه جایگزین کنید (حداقل 1/4 قاشق چایخوری).

پودر گوجه فرنگی می تواند جایگزین گوجه فرنگی تازه در یک دستور پخت شود، اما بسیاری از مشتریان ما دوست دارند این ماده را به غذاهایی که با گوجه فرنگی تازه درست شده اند اضافه کنند تا طعم آن را افزایش دهند. پودر گوجه فرنگی به سالسای تازه باغچه تابستانی شما زیپ اضافه می کند!

پودر گوجه فرنگی به گوجه فرنگی های بی مزه خواربار فروشی طعم می بخشد. پودر گوجه فرنگی را روی برش های گوجه فرنگی تازه برش داده شده بپاشید و اجازه دهید 10 دقیقه قبل از سرو بماند.

آب گوجه فرنگی را خودتان درست کنید! فقط 2 تا 4 قاشق غذاخوری پودر گوجه فرنگی را با 1 فنجان آب داغ و نمک به مزه مخلوط کنید تا 8 اونس آب آن درست شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *