آیا شما می دانستید که پسته اصفهان از پیری زودرس جلوگیری می کند؟ پسته پوست را می کند و تغذیه می کند و همچنین قابلیتت ارتجاعی آن را افزایش می دهد. اسیدهای غنی شده نیز مسئول همین امر است.

همچنین با داشتن ویتامین E از خشکی پوست خلاص می شود . این به عنوان یک ضد پیری عمل می کند و به پوست کمک می کند به طور طبیعی با طراوت و ظاهر جوان تر به نظر می رسد. ماساژ روغن پسته نیز بسیار کمک می کند.

سلامت مغز را بهبود می بخشد: سلامت مغز را بهبود می بخشد، مواد مغذی پست به بهبود جریان خون کمک می کند، بنابراین به تولید گلبول های سفید خون یا WBC کمک می کند که برای یک سیستم ایمنی خوب مهم است.

همچنین با ویتامین B6، تولید هموگلوبین و خون در خون را افزایش می دهد. هرچه خون بیشتر و جریان آن در بهتر باشد، عملکرد مغز بهتر و سالم تر است.

13. از سرطان جلوگیری می کند: از سرطان جلوگیری می کند، تحقیقات نشان می دهد که مصرف پسته در آب از سرطان نیز مفید است.

دلیل این امر وجود دارد که باعث افزایش تعداد WBC در خون می شود، گل های سفید نه تنها در مبارزه با رادیکال های آزادبولند، بلکه با عوامل سرطان زا نیز مبارزه می کنند.

بله، مصرف پسته یک محافظ طبیعی در اطراف شما ایجاد می کند و از شما در برابر اشعه های مضر UV خورشید محافظت می کند.

این امر به دلیل محتوای بالای ویتامین E در پسته امکان پذیر است. این کمک می کند تا پوست انعطاف پذیر و نرم شود و در عین حال با رادیکال های آزاد که به غشای سلولی حمله می کنند مبارزه می کند.

محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش همچنین به جلوگیری از پیری زودرس کمک می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *