برای استایل، از رنگ اصلی زمستانی (مشکی، خاکستری، سرمه ای، شتری) استفاده کنید و با دیگر قهرمانان کمد لباس زمستانی مانند جین سنگین، لباس بافتنی درشت و روسری های مناسب هاگوارتز ست کنید.

از آنجایی که زمستان‌ها در بریتانیا و جاهای دیگر ملایم‌تر می‌شود، پالتو بیشتر به یک لباس مد تبدیل شده است تا کاربردی. بنابراین طراحان در پارچه ها، رنگ ها و شکل ها خلاقیت بیشتری به خرج داده اند.

رنگ‌های غنی، پشم‌های سبک، توید و چک تم‌های رایج این زمستان هستند و نقطه لنگر مناسبی را برای کمد لباس زمستانی شما فراهم می‌کنند.

هر چیزی که در بخش کمد لباس Peaky Blinders نامناسب به نظر برسد، کار خواهد کرد. و شما می توانید آن را به روش های مختلفی بپوشید.

با شلوار پشمی و پیراهن یقه پدربزرگ شما ست می شود، بدون اینکه شبیه پاستیک شلبی باشد. اما تضاد با سبک های کمتر رسمی باعث فرسودگی بیشتر چنین قطعه سرمایه گذاری می شود.

یک پالتو طوسی دو سینه یا سایز بزرگ با یک تی شرت ساده و جین میان شویی بپوشید. حتی برخی از شلوارهای بند کشی نیز کار خواهند کرد.

پالتو

 

لی گلداپ، خریدار ارشد لباس مردانه در بوتیک لندن، براونز، می‌گوید: «یک پالتو خزدار مردانه خوب باید بتواند به همان راحتی که می‌توان لباس پوشید، لباس پوشید.

ژاکت بمب افکن زمستانی
پالتو بمب افکن دهه ها مد بوده اند اما در زمان های مختلف شخصیت های متفاوتی به خود می گیرند. جایی برای نسخه‌های باریک Scandi و ژاکت‌های شیک دانشگاهی وجود دارد.

اما در این فصل پالتو پوست مردانه که در آن دیده می‌شوند بیشتر شبیه یک پالتو پرواز قدیمی (یک A1 یا G2 برای علاقه‌مندان به لباس‌های مردانه) است.

کارت‌های تلفن یک جلوی زیپ‌دار، تزئینات پوست گوسفند و جیب‌های بزرگ وصله‌ای در جلو هستند. یک چک میراث اضافه کنید و طلایی می شوید.

 • منابع:
  1. TYPES OF MEN’S COATS – DIFFERENT STYLES IN 2022
 • تبلیغات: 
  1. بازی فکری ذرت به بازار تهران آمد!
  2. زعفران نگین صادراتی گرانبها ترین ادویه معروف
  3. یک سال بخور نون و تره، یک عمر بخور نون و کره
  4. یکی از برترین ایزوگام ها در پروژه ساختمانی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *