در حقیقت زردآلو تهران ممکن است متابولیسم را افزایش دهد: سطح مایعات در سراسر بدن عمدتاً به دو ماده معدنی، پتاسیم و سدیم بستگی دارد.

مقادیر بالای پتاسیم موجود در زردآلو می تواند با حفظ تعادل مایعات در بدن و اطمینان از توزیع مناسب انرژی در اندام ها و عضلات مرتبط باشد.

با حفظ تعادل سالم الکترولیت ها، ممکن است انرژی بیشتری داشته باشید، گرفتگی عضلات را کاهش دهید، و خون و انرژی قابل استفاده را در بدن خود در صورت نیاز پمپاژ کنید.

ممکن است گوش درد را تسکین دهد: روغن زردآلو ممکن است برای گوش درد مفید باشد، اگرچه مکانیسم دقیق آن هنوز در حال بررسی است.

چکاندن چند قطره در مجرای گوش آسیب دیده یک درمان خانگی سریع است . با این حال، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که این یک درمان ایمن برای انجام در خانه است.

ممکن است تب را کاهش دهد: آب زردآلو اغلب به بیماران مبتلا به تب داده می شود زیرا ممکن است ویتامین ها، مواد معدنی، کالری و آب لازم را برای بدن فراهم کند و در عین حال اندام های مختلف را سم زدایی کند. برخی از افراد ممکن است از زردآلو بخارپز برای تسکین تب نیز استفاده کنند.

ممکن است خواص ضد التهابی داشته باشد: ممکن است دارای خواص ضد التهابی باشد که می تواند بر سطح دمای کلی بدن در بیماری تأثیر بگذارد.

علاوه بر این، ممکن است به کاهش التهاب در سایر قسمت های بدن، به ویژه برای افرادی که از آرتریت یا نقرس رنج می برند، کمک کند .

ممکن است به درمان اختلالات پوستی کمک کند: روغن زردآلو تلخ ممکن است یک درمان موضعی موثر برای بیماری های پوستی مانند اگزما ، گال، پسوریازیس و بثورات پوستی باشد.

ممکن است سرشار از اسید گاما لینولئیک یا GLA باشد که از اسیدهای چرب ضروری امگا 6 و ویتامین های E، B1، B2، B6 و A به دست می آید.

طبق گزارشی که در سال 2018 در مجله بین المللی علوم مولکولی منتشر شد، این روغن همچنین ممکن است یک عامل پیش آپوپتوتیک برای کراتینوسیت های انسانی باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *