اگر اقلام خشکی مانند آرد، حبوبات و غلات را روی پیشخوان آشپزخانه، قفسه‌های باز یا در انبار ویترین نگهداری می‌کنید، احتمالاً ظاهر ظروف پلاستیکی درب دار شما برایتان مهم است.

هر کاری که می کنید، به قوطی های سرامیکی نیفتید، آنها متخلخل هستند بنابراین هوا می تواند به داخل نفوذ کند (حتی اگر درب آنها یک واشر هوادار داشته باشد)، به این معنی که کراکرها ترد نمی مانند و قهوه معطر نمی ماند.

ظروف نگهداری شیشه ای اواک در تازه نگه داشتن مواد غذایی جذاب و موثر هستند درب روی قوطی نمی‌نشیند، بلکه در داخل آن قرار می‌گیرد.

درب را فشار دهید تا هوای اضافی که می‌تواند غذا را کهنه کند بیرون بیاورید و برای رسیدن به کالا کافیست آن را بالا بکشید.

از بین ظروف شیشه ای در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ با درب هایی به رنگ کروم تیره، مشکی براق و مشکی مات انتخاب کنید شیشه ها (اما نه درب) را می توان در ماشین ظرفشویی تمیز کرد.

نظر دوم: لیزا فریدمن، مدیر اجرایی سابق سبک زندگی، اذعان می کند: «من ابتدا تعدادی از اینها را دریافت کردم، زیرا شیفته ظاهر آنها بودم.

“اما آنها همچنین واقعاً خوب کار می کنند! من یکی برای دانه های قهوه، یکی برای برنج، و دیگری برای پاستا دارم، و نمی توانم بیشتر از این به آنها وسواس داشته باشم.

بیرون کشیدن درب ها کمی سخت است، اما این فقط به این معنی است که مهر و موم خلاء قانونی است.”

وقتی غذا را نزد یکی از دوستان یا همسایه‌ها می‌ریزید و به احتمال زیاد آن ظرف را پس نمی‌گیرید، احتمالاً نمی‌خواهید از ظرف گران قیمت استفاده کنید.

برای چنین مواقعی، این ظروف پلاستیکی از Glad وجود دارد که آنقدر ارزان هستند که از پس دادن آن یا حتی پرت شدن آن ناراحت نخواهید شد.

در حالی که این ظروف پلاستیکی سبک وزن در نگهداری مواد غذایی درجه بالایی ندارند، اما بدترین هم نیستند.

می‌توانید آن‌ها را در فریزر، مایکروویو و ماشین ظرفشویی استفاده کنید، اما اگر چیزی مانند باقیمانده زیتی پخته شده را در آن‌ها گرم کنید، بد لک می‌شوند.

تعداد بی شماری از اندازه ها و شکل ها موجود است. در صورت عدم استفاده، ظروف Glad لانه می‌کنند و درب‌ها به هم می‌چسبند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *