شخصیت یک نفر را می توان با چیزهای زیادی تعیین کرد، اما اثبات واقعی شخصیت او از چیزی است که روی پای او است.

صندل مردانه نادر بلندتر از کلمات صحبت می‌کنند و به شما سفری به زندگی، روال معمول و آنچه که باعث می‌شود هر روز آنها را ادامه دهند، می‌دهند.

کفش های یک مرد به سلیقه و ترجیحات او بینش می دهد. آنها نشان دهنده موقعیت سیاسی-اجتماعی او در جامعه، قومیت و ریشه های فرهنگی او هستند.

کفش ها نشانه ثروت، قدرت و طبقه هستند و به زبان هایی صحبت می کنند که در زیر سطح پنهان هستند.

برای بیان بهتر در ملاء عام، برخی از مردان تمایل دارند بیشتر روی کفش های مدل بالا سرمایه گذاری کنند.

دیگران آگاهانه متوجه نمی شوند که کفش هایشان در مورد آنها چه می گویند، به همین دلیل است که ما یک راهنمای کوچک آماده کرده ایم تا به شما کمک کند تا دفعه بعد که در انظار عمومی می روید، تأثیر بهتری از خود داشته باشید.

مد روز و شیک، مردی که دارای یک جفت کفش کتانی است راه خود را از نردبان حرفه ای بالا می برد. Lagom Loafers به خوبی در مورد شیوه زندگی او صحبت می کند، اینکه چگونه او دوست دارد چیزهای حداقلی، ساده و درجه یک را حفظ کند.

رنگ سرمه ای به خودی خود بیانگر شخصیتی آرام، متشکل و خونگرم است که بلافاصله مورد توجه قرار می گیرد و او را در هر محیط حرفه ای قابل اعتماد می کند.

او کسی است که دوست دارد هوشمندانه اما با ظاهر معمولی لباس بپوشد. او هاله ای مناسب و در عین حال جدی در مورد خود دارد و شخصیت خوب جمع آوری شده او گواه این امر است.

این کفش گویای سلیقه والایی است که این آقا دارد. چرم پوسته گاوی براق توجه را به خود جلب می کند و سر به فلک می کشد، اعتماد به نفس این فرد را تقویت می کند، شخصیت او را برجسته می کند و هاله ای از قدرت را به نمایش می گذارد که او را به متحدی قوی در بین هم عصرانش تبدیل می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *