در واقع با چنین طیف گسترده ای از ساعت های موجود مانند ساعت رزین طرح دریا، جمع آوری ساعت ها می تواند واقعا سرگرم کننده باشد.

حتی در سرتاسر خانه، و نه در یک اتاق، ساعت‌های غیرمعمول می‌توانند مهمان‌های ماندگار را خوشحال کنند.

اغلب می‌توانید ساعت‌های قدیمی‌تر و احتمالاً بادگیر را از مغازه‌های عتیقه‌فروشی در شرایط کار با قیمت‌های نسبتاً پایین تهیه کنید.

و اگر بازدیدکنندگان معمولی شما درباره ساعت‌های تاریخی اطلاعات نداشته باشند، بدون شک هر نوع ساعتی که شما شخصاً از دیدن آن لذت می‌برید به خوبی پایین می‌آید.

زمان می ایستد: از ساعت های دیواری می توان برای علامت گذاری رویدادهای خاص استفاده کرد، به عنوان مثال زمان تولد کودکان (ساعت ها در زمان تولد متوقف می شوند) و می توانند در کنار عکس های خاص نمایش داده شوند.

اگر ساعتی دارید که دیگر کار نمی کند، این می تواند بهترین استفاده برای آن باشد!

آن را کاملا منحصر به خود و خانواده تان کنید: برخی از ساعت ها را می توان شخصی سازی کرد.

افزودن نام خانوادگی یا نام خانه شما، می تواند ساعت را به یک افزودنی واقعا خاص برای خانه شما تبدیل کند.

صفحه‌های ساعت شخصی‌شده ما برای ساعت‌های آب‌وهوای ما به پیش‌بینی آب و هوای «شخصی» شما هیجان بیشتری می‌دهد!

پیوند به عزیزان خارج از کشور: آویزان کردن سه یا چهار ساعت دیواری پشت سر هم که در چند منطقه زمانی مختلف جهان تنظیم شده اند، روشی هوشمندانه برای احساس ارتباط با کسانی است که در سایر نقاط جهان دلتنگشان هستید.

برای تاثیر بیشتر، ساعت ها را با عکس ها، نقشه ها یا یادگاری های ارزشمند جفت کنید.

ساعت‌های دیواری صرفاً جذابیت بصری ندارند، ریتم ساعت با قطعات متحرک و چرخ‌دنده‌های چرخان می‌تواند بسیار آرامش‌بخش باشد و «تیک تاک» ثابت فوق‌العاده آرامش‌بخش مناسب برای یک اتاق نشیمن آرام یا محیطی دنج! در حالی که ساعت‌های Bramwell Brown مکانیزم‌های بی‌صدا دارند که صدای تیک تاک تولید نمی‌کنند، ساعت‌های قدیمی‌تر یا پدربزرگ‌تر واقعاً می‌توانند فضایی را به خانه بیافزایند که مانند هیچ چیز دیگری نیست!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *