اگر به دنبال ظاهری براق و بدون درز هستید سینک ظرفشویی گرانیتی یکپارچه راهی برای رفتن است. این حوضچه های زیبا از موادی ساخته شده اند که با میز شما مطابقت دارند.

از آنجایی که آنها در رنگ‌ها و الگوهای متنوعی ارائه می‌شوند می‌توانید سبک طراحی شخصی خود را نشان دهید حتی زمانی که در حال شستن ظروف هستید.

برای سال‌ها سینک‌های بیش از حد یا سینک‌های روی کوه تنها بچه‌هایی بودند که در این بلوک بودند. این سینک به سبک سنتی نام خود را از نحوه نصب آن گرفته است: سینک‌های Overmount بر روی میز نصب می‌شوند و در فضایی «افتاده» می‌شوند و سپس توسط لبه‌ای که روی کانتر آویزان است در جای خود نگه می‌دارند.

اگر سینک بیش از حد در آشپزخانه خود داشته اید پس از مجموعه نامناسبی از خرده ها، کثیفی و کثیفی که می تواند در اطراف لبه آن جمع شود آگاه هستید. اگرچه نصب این سینک‌ها بر روی کیف پول آسان‌تر است اما تمیز نگه داشتن آن‌ها در اطراف لبه‌ها دشوارتر است و در نتیجه باعث ایجاد محیطی غیربهداشتی می‌شود.

سینک ظرفشویی در زیر کوه شریک طراحی عالی برای میزهای زیبای امروزی است. سینک های زیر سوار نه تنها یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای آشپزخانه های مدرن امروزی هستند.

بلکه ظاهری پیچیده را ارائه می دهند که خرده ها و آب را از روی میز دور نگه می دارد و در نتیجه محیط بهداشتی تری ایجاد می کند. هنگامی که نوبت به نصب می رسد این فرآیند به یک سیستم پشتیبانی نیاز دارد تا سینک را ایمن نگه دارد.

نیازی به لبه نیست بر خلاف سینک های بیش از حد نصب شده که در قالب پیشخوان افتاده می شوند. در حالی که برخی از سینک‌های سبک‌تر مانند سینک‌های ساخته شده از فولاد ضد زنگ فقط با چسب قابل نصب هستند و نیازی به پشتیبانی سیستم ندارند باید توجه داشت که هر سینک یا کامپوزیت نیاز به پشتیبانی دارد.

استیل ضد زنگ به دلیل دوام و تطبیق پذیری انتخاب محبوبی در بین روندهای سینک آشپزخانه باقی مانده است. در برابر گرما و لکه ها قهرمان است و می توان آن را به عنوان سینک اورمونت یا زیر سوار و همچنین به صورت تک یا دو لگن نصب کرد. فولاد ضد زنگ به زیبایی میزهای گرانیتی و کوارتز را تکمیل می کند و همچنین نسبت به سایر مواد مقرون به صرفه تر است.

اشکال سینک های فولادی ضد زنگ این است که راحت تر از سینک های خراشیده می شوند و تمیز نگه داشتن آنها دشوارتر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *