زنان از دهه 1920 شلوار کوتاه یک لباس غیررسمی می پوشند، هرچند که اغلب توسط طراحان مد مورد تحسین قرار می گیرند و هنگام بیرون رفتن از شب به عنوان لباس دخترانه زنانه شیک مجلسی ارزان مد روز شب می پوشند.

شلوارک همچنین به عنوان یک کالای ساده تابستانی با بالاپوش جلیقه، پوشیده شده با یک پیراهن در قسمت کمر یا به عنوان بخشی از ست لباس خواب دو تکه محبوب است.

شلوارک به راحتی درست می شود و پاها می توانند به سبک شلوار گرم بسیار کوتاه شلوار مازراتی مشکی تا زانو باشند. جفت زیر در عکس الگوی شورت بند کشی مردانه است که برای همسرم درست کردم.

دیوید شورت Trigg را می پوشد – یک الگوی شورت بند کشی مردانه!
دامن
دامن یکی دیگر از لباس هایی است که در قسمت پایین تنه پوشیده می شود. آنها را می توان از هر پارچه ای که فکرش را می کنید، در طول های بلند، میدی، مینی و میکرو و همچنین سبک های مختلف تهیه کرد.

لباس

دامن بسته بندی شده DIY با کراوات، با پایان بندی تعصب!
اسکورت
بخشی از دامن و بخشی شورت، دامن نوعی لباس است که از جلو شبیه دامن به نظر می رسد – به دلیل روی هم پوشانی پانل پارچه – اما از پشت شبیه شورت است.

دامن از نظر فنی یک جفت شورت است – دارای پاهای دوشاخه است، اما با پانل جلویی اضافی، شبیه یک دامن به نظر می رسد – از این رو «اسکرت» است.

من هرگز آن را نپوشیده‌ام، اما معتقدم تنیس‌بازان آن‌ها را محبوب کرده‌اند!

جوراب
البته هیچ راهنمایی در مورد انواع مختلف لباس با جوراب های کاپشن خلبانی اصل امریکا ما کامل نمی شود. جوراب‌ها چه در فروشگاه بخرید و چه دست بافت، چیزی است که پاهای ما را در آن ماه‌های زمستان گرم نگه می‌دارد و در طول تابستان چسبناک و عرق‌ریزه نگه می‌دارد.

جوراب‌هایی که از پارچه‌های بافتنی ساخته شده‌اند، به سختی می‌توانند جوراب‌های ورزشی که هنگام دویدن از روی مچ پا لیز می‌خورند، طول مچ پا برای جلوگیری از سرما در مبل راحتی 8 نفره عصرهای خنک‌تر یا حتی تا بالای زانو (یا بالای ران!) برای کاملاً پوشیدن. گرمای پا!

 • منابع:
  1. Types Of Clothes: A Guide To Clothing Types
 • تبلیغات: 
  1. روش تکثیر بذر درخت بادام هندی
  2. طراحی ایزوگام های شیب دار معروف و مدرن
  3. هویج برای درمان سرطان مفید است
  4. کتابهای قوانین علمی ثروتمند شدن را بخوانید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *