یکی از اولین گام‌ها در ایجاد یک برگه انتهایی یا سیستم بایگانی تب کناری، انتخاب دفتر کلاسور چرم مناسب بر اساس عملکرد است.

پوشه‌های زبانه کناری و یا همان کلاسور ها در انواع مختلفی از سبک‌ها، وزن‌ها، رنگ‌ها و بسط‌ها متناسب با نیاز شما در دسترس هستند. برخی از ملاحظات انتخاب پوشه مناسب عبارتند از:

پوشه های فایل چقدر رسیدگی می شود؟
پوشه های فایل تا چه زمانی فعال خواهند بود؟
چند سند در پوشه قرار خواهد گرفت؟
آیا به سازماندهی سریع و کارآمد استاندارد در داخل پوشه نیاز دارید؟
آیا اسناد مهمی وجود دارد که باید در داخل پوشه ایمن شوند؟
آیا رسانه دیگری دارید که باید در پوشه ذخیره شود؟
آیا برای نشان دادن نوع خاصی یا طبقه بندی پوشه ها به فایل های رنگی نیاز دارید؟

رایج‌ترین پوشه‌های برگه کناری و برگه انتهایی، پوشه‌های استاندارد فایل Manila هستند، در حالی که مانیل استاندارد صنعتی است، این پوشه‌های برگه انتهایی نیز در رنگ‌های مختلف موجود هستند.

پوشه های استاندارد برگه انتهایی مانیل معمولاً 3/4 اینچ تا 1 اینچ از اسناد را نگه می دارند.

پوشه‌های فایل Manila در ضخامت‌های مختلف (11 نقطه و 14 نقطه رایج‌ترین آنها هستند) با زبانه‌های انتهایی تقویت‌شده تک یا دوتایی که برچسب‌های نام در آن قرار می‌گیرند.

پوشه ها می توانند دارای بست های اختیاری باشند که در مکان های مختلف داخل پوشه فایل قرار داده شده اند.

اتصال دهنده ها امنیت و سازماندهی بیشتر اسناد را در پوشه فراهم می کنند و یکپارچگی فایل را بهبود می بخشند، اگر مطمئن نیستید که به چه نوع پوشه فایل انتهای برگه نیاز دارید،

پوشه‌های جیب گسترش زبانه انتهایی و جیب‌های طناب قرمز زبانه کناری معمولاً برای ذخیره‌سازی 3 تا 5 اینچی اسناد استفاده می‌شوند.

اغلب پوشه‌های فایل Manila درون یک جیب بسط یا طناب قرمز قرار می‌گیرند، جیب‌های فایل طناب قرمز توسعه‌یافته از سه طرف بسته می‌شوند تا اسناد و پوشه‌های فایل درون‌فایل‌شده از بین نرود.

پوشه‌های جیبی گسترش زبانه انتهایی در اندازه‌ها، رنگ‌ها و ابعاد مختلف موجود هستند. یکی از مهم ترین ویژگی های جیب انبساط، مواد آکاردئونی در حال گسترش است.

گاست‌های انبساط‌شونده در چندین ماده مختلف در دسترس هستند، از گاست‌های کاغذی (توصیه‌شده برای استفاده کم) تا گاست‌های tyvek (توصیه‌شده برای استفاده متوسط ​​تا سنگین).

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *