از نظر ظاهری نمی توان بین این انواع انتخاب کرد. انواع شکل و رنگ بیشتری در بلوک‌های چسب‌دار کفپوش وجود دارد و ممکن است روکش نیز کمی بهتر باشد.

با این حال، پارکت با شکاف دارای یک مزیت بسیار زیاد است، زیرا اگرچه ممکن است سریع و ایمن نصب شود، اما امکان جابجایی آن در آینده نیز وجود دارد.

نصب پارکت چسب دار مطمئناً ارزش یک خانه را افزایش می دهد، اما ممکن است به جای رها کردن آن، هنگام جابجایی خانه، همراه داشتن پارکت مقرون به صرفه تر باشد.

این البته در جایی که خانه اجاره شده است مهمتر است. کشک یک کف پارکت با شیار را می توان بدون آسیب رساندن به ملک بلند کرد و برداشت.

سپس در خانه جدید حتی در اتاق هایی با شکل و اندازه های مختلف دوباره نصب می شود. به همین دلیل مجموعه اصلی ما به این نوع پارکت می پردازد.

کفپوش

در نهایت فرش. عملاً جهانی است، با «فرش‌های نصب‌شده» که بیشتر و کاپشن چرم دخترانه مورد توجه قرار می‌گیرد. اما ما واقعاً به یک تازه وارد توصیه نمی کنیم که با فرش کار کند.

این روزها به قدری گران هستند که معمولاً عرضه کننده آنها را جاسازی می کند، اغلب بدون هزینه.

اشتباهی که در برش این ماده انجام می شود ممکن است تقریبا غیر قابل جبران باشد. با این حال هیچ چیز به خصوص در مورد کار دشوار نیست، به شرطی که دقت زیادی در شکل دادن به کار گرفته شود.

در اصل روش بسیار شبیه به روش تخمگذار ورق وینیل است. اگر فرش از نوع فوم یا پرزدار است و فرسوده نمی شود، می توان آن را به سادگی با قیچی و چاقو به شکلی تراشید. کاشی‌های فرش بافته‌شده به شکل مربع هستند که نزدیک به هم قرار می‌گیرند.

آنها به راحتی قابل چیدن یا تغییر هستند و لبه های آنها کاپشن چرم دخترانه ساییده یا تاب نمی شوند. فرش ها نیاز به صحافی در لبه ها دارند.

 • منابع:
  1. Floor Covering Types – Advantages And Disadvantages
 • تبلیغات: 
  1. با سرنگ در خانه آبپاش بسازید
  2. قیمت فروش نخود ایرانی و خارجی بدون واسطه
  3. کشف جوجه ای که با نور خورشید نا پدید می شود!
  4. افزایش نرخ فروش جک در فروشگاه ها دردسر ساز شد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *