این نوع مبل راحتی 8 نفره برای کسانی که به نشستن در حالت ایستاده علاقه دارند، چندان عالی نیست، زیرا در عمق صندلی 29 اینچ، مقدار زیادی از آن را دریافت نخواهید کرد.

تنها بلندقدترین افراد این امتیاز را خواهند داشت که در حالی که روی تکیه گاه نشسته اند، پاهای خود را با زمین لمس کنند.

اما اگر از آن دسته افرادی هستید که از زندگی بر روی مبل لذت می برید، Lounge II برای شما عالی است. با روکش های پارچه ای ضخیم و کوسن های عظیم و نرمی که در آن فرو می روید، بسیار راحت است.

امکان گسترش آن به هر اندازه ای که می خواهید (اگر نسخه سکشنال باشد) نیز یک کاپشن خلبانی اصل امریکا مزیت بزرگ برای هر کسی است که به دنبال اثبات اتاق نشیمن خود در آینده است یا جزیره مبل خود را ایجاد می کند.

مبل

در بخش ظاهر، Lounge II با زیبایی مدرن خود به طور معقولی شلوار مازراتی مشکی همه کاره است و انتخاب های رنگ پارچه بسیار زیاد است.

قیمت تقریباً 1800 دلاری برای مدل استاندارد 3 نفره پارچه‌ای، Lounge II را کاملاً در محدوده قیمت متوسط قرار می‌دهد، اما ما احساس می‌کنیم که این ولخرجی ارزش آن را دارد.

Crate & Barrel سالهاست که در تجارت مبل است. مبل های آنها در آمریکا از چوب سخت خشک شده در کوره ساخته می شوند – مواد با کیفیتی که باید برای مدت طولانی دوام بیاورند.

اما فقط حرف ما را قبول نکنید، CB نمایشگاه های متعددی دارد که می توانید وارد شوید و خودتان تشخیص دهید که آیا این کاناپه شما است یا خیر.

مبل آندره اتاق و تخته محکم است. مثل محکم محکم.

در حالی که قطعاً مبل راحتی برای همه نیست، اما در مقایسه با بسیاری از مبل‌های «آنقدر نرم که شما را خواهد خورد» که در این لیست قرار دارند، یک نفس تازه است.

در واقع، این مبل محبوب‌ترین مبل Room & Board است و بیش از 10 سال است که به فروش می‌رسد.

خطوط تمیز و زرق و برق دار همراه با طراحی اواسط قرن، آن لباس دخترانه زنانه شیک مجلسی ارزان مد روز را به خانه های مدرن تر افزوده می کند و آنهایی که فضای کمتری برای کار دارند، به ویژه از طراحی باریک و باریک آن استقبال می کنند.

 • منابع:
  1. The best and most comfortable sofas of 2022
 • تبلیغات: 
  1. با مصرف خرما از سکته مغزی پیشگیری کنید
  2. پخش کننده تشک طبی فنری استاندارد
  3. سفارش بهترین تایپ متون فارسی
  4. نوعی ظروف مسی وجود دارد که مانع از ریزش مو می شود!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *