سه دهه تنها در سه دهه، بیش از یک سوم منابع طبیعی زمین مانند گونی پلاستیکی ضایعاتی توسط انسان‌ها از بین رفته است.

منابعی که برای حفظ زندگی نیاز داریم رو به اتمام است. افزایش جمعیت جهان، شهرنشینی و توسعه اقتصادی باعث عدم تعادل عظیم در عرضه و تقاضا برای منابع آب، غذا، زمین، گاز طبیعی، انرژی و نفت شده است.

ما از آنها خیلی سریعتر از آن چیزی که بتوانیم دوباره پر کنیم استفاده می کنیم، به این معنی که تا زمانی که به طور کامل تمام شود، فقط یک مسئله زمان وجود دارد.

ما با نرخی ناپایدار زندگی می کنیم. فشار بر منابع طبیعی ما فقط در حال افزایش است و آنها را به سمت انقراض وادار می کند.

MAHB (اتحاد هزاره برای بشریت و زیست کره) از این موضوع حمایت می کند و تخمین می زند که اگر به استفاده از نفت به عنوان منبع اصلی انرژی خود ادامه دهیم، تا سال 2050 تمام خواهد شد. یعنی تولید، تولید و حمل و نقل همگی موثر هستند.

به همین ترتیب، کمبود آب، تنوع غذایی و از بین رفتن تنوع زیستی همگی به نوبه خود اثرات مضری بر سلامت و رفاه انسان خواهند داشت.

بهینه سازی منابع در Veolia به منظور تحقق هدف خود برای تبدیل شدن به شرکت معیار تحول زیست محیطی، ما دائماً در حال توسعه راه هایی برای استفاده مجدد از مواد زائد به اقلام جدید و پایدارتر هستیم، حلقه را بسته و منابع را برای خود، مشتریان و سیاره خود حفظ می کنیم.

در سراسر Veolia، ما در ایجاد، تقویت و تسهیل راه حل های پایدار برای بهینه سازی منابع خود سرمایه گذاری کرده ایم.

از بسترهای حیوانی با کیفیت از کاغذ خشک شده و محصولات کمپوست بدون ذغال سنگ نارس گرفته تا ایجاد سوخت از ضایعات مواد غذایی – فرصت‌ها وجود دارد و Veolia موجی از راه‌حل‌های حلقه بسته را برای سوخت رسانی به امکانات خود و تولید محصولات جدید پایدار ایجاد کرده است.

تسهیل و پیاده سازی راه حل هایی برای مشتریان خود به منظور ایجاد اقتصاد دایره ای در سراسر آب، زباله و انرژی، از جمله:

مرکز بازیافت پلاستیک ما در داگنهام، که HDPE درجه مواد غذایی با کیفیت بالا را از پلاستیک زباله تولید می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *