تاریخچه کیف مارک پرادا خرید در سال 1860 در پاریس آغاز می شود. این کیف در سال 1860 ساخته شد و برای مشتریان مرد در نظر گرفته شده است.

این زمانی است که سفر منظم‌تر است، کیف حمل بار می‌تواند حجم بیشتری از تجارت را حمل کند. کیسه ای که برای مسافرت یا مسافرت تجاری توسط تاجران استفاده می شود.

زنان از اواخر قرن بیست و یکم شروع به ادغام کیف حمل و نقل در کالاهای چرمی خود کردند. چه برای خرید و چه به عنوان یک کیف ساحلی برای تعطیلات در کنار دریا، این کیف با سادگی و حجمی که ارائه می دهد راضی می کند.

یک کیف ساده برای ساخت و حمل. پارچه های مورد استفاده در اصل چرم بودند. اکنون می‌توانیم آن‌ها را با پارچه‌های کتان، نخی یا حتی حصیری پیدا کنیم.

بر روی این مدل کیف است که کیف های حمل و نقل محبوب شدند. این کیف های بوم از دهه 2010 بسیار مد شده اند. کیفی که می توان از آن به عنوان یک کت و شلوار قابل تنظیم با نقل قول های الهام بخش یا تصاویر زیبا استفاده کرد.

به عنوان یک امتیاز، یک آموزش آسان در مورد نحوه درست کردن کیف دستی خود. شما به 15 دقیقه، نخ، سوزن نیاز دارید. می توانید این کار را با چرخ خیاطی انجام دهید، اما لبه ها و بند ها را نیز با دست بدوزید.

در این آموزش، ما از کرفس جدا شده از گونی قهوه استفاده می کنیم، اما روش با هر نوع پارچه دیگری یکسان است.

برای ما کیف دستی یک شیء مد، عبادت و شخصیت ماست. ما آنها را جمع آوری می کنیم و آنها را در تمام ماجراهای کوچک روزانه خود می بریم. برای کمک به شما در انتخاب کیف خود، ما می‌خواستیم بهترین راهنمای کیف دستی را ایجاد کنیم.

شما می خواهید در زمینه کیف ها متخصص شوید و همراه سبک جدید خود را برای تعطیلات بعدی خود پیدا کنید. پیوندهایی برای هر مدل ارائه شده به منظور یافتن محصولات ارائه شده موجود است.

کیف دستی طیف وسیعی از تنوع را دارد و به عنوان یک علاقه‌مند به کالاهای چرمی، می‌خواستم بررسی دقیقی از انواع کیف‌هایی که در تاریخ مد وجود دارند، انجام دهم.

کیف هایی که در فروشگاه های کالاهای چرمی یا در بزرگترین نمایشگاه های مد یافت می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *